Etsittekö avaraa ja tyylikästä uutta kotia? Tässä se on!
Huippu kaksio Keinusaaressa kaikkien palvelujen lähettyvillä!
As Oy Hämeenlinnan Keinusaaren Aarre on valmistunut Hämeenlinnaan Keinusaaren asuinalueelle 09/2019. Asunnon pinnat hyvässä kunnossa ja kohteen sijainti hyvä. Kohteelta 750m juna-asemalle ja alle 2km Goodman kauppakeskukselle, linja-autoasemalle, supermarketiin, päiväkotiin ja kouluihin.
Tyylikkäät pintamateriaalit ja korkea huonekorkeus tekevät asunnosta avaran, yhtenäisen ja nykypäivän tarpeita vastaavan kodin.
Keittiön varustelu on vuokra-asunnoksi huipputasoa mm. keraaminen liesi, astianpesukone, jääkaappi ja uuni.
Kylpyhuoneessa harmaa laattalattia, valkoiset seinät, varaus 60cm pesukoneelle ja runsaasti kaappitilaa. Käyttömukavuutta lisää lattialämmitys.
Yhteisistä tiloista löytyy ulkoiluvälinevarasto ja jokaiseen asuntoon kuuluu myös irtainvarasto.
Vuokra: 710. Vesimaksu 20 €/kk/hlö. Vakuus: 710€. Vuokrasopimus on toistaiseksi voimassa oleva, minimiasumisaika 12kk. Irtisanomisaika on 1 kalenterikuukausi. Asukas tekee oman käyttösähkösopimuksen valitsemansa sähköyhtiön kanssa, kotivakuutus tulee olla voimassa koko asumisen ajan.
Asunto vapautuu 1.9.
Kysy esittelyä!
Teemme vuokrauspäätökset vuorokauden sisällä yhteydenotostasi!
Kysy lisätietoja suoraan välittäjältä:
Nupel Oral
nupel.oral@toivo.fi tai p. 050 523 6018