Erittäin hyväkuntoinen, upeasti sisustettu ja hyvin varusteltu tilava kolmio merinäkymin. Oma tunnelmallinen sauna, kylpyhuone ja 2 wctä, iso n. 12m2 lasitettu parveke länteen. Parvekkeella sähköinen kauko-ohjattu aurinkoverho. Ilmalämpöpumppu asunnon viilentämiseen. Merellinen alue erinomaisten liikenneyhteyksien ja Herttoniemen palvelujen lähellä.
Tämä huoneisto on hyvin ja tyylikkäästi varusteltu: vaalea Villeroy Bochin keraaminen laattalattia, jossa mukavuuslämmitys , tumma 2015 uusittu Novartin keittiö, Gaggenaun jääkaappi pakastin ja liesi, astianpesukone, uuni (pyrolyysi), sopimuksen mukaan myös kahvikone on mahdollinen. Taloyhtiöstä on mahdollista saada edullinen autopaikka talon alla olevasta hallista josta pääsy suoraan rappukäytävään ja hissille. Voidaan neuvotella vielä kodinkoneista. WC-istuimet uusitaan tyylikkäisiin Laufenin istuimiin.
Vuokraovi.comin ja Profinderin tarjoamaa alueen paikallistietoa. Palveluiden tiedot perustuvat Profinderin dataan eivätkä ole ilmoittajan toimittamaa sisältöä. Etäisyydet palveluihin on mitattu kartalla linnuntietä.
Tiedossa olevat palvelut:
Palvelut
expand_more
Sähkö
Laajakaista
Muuttaja, valitse Väreen sähkösopimus. Saat Avainturva-vakuutuksen kaupan päälle.Katso tarjous
Onko tulevan kotisi nettiasiat kunnossa? Tutustu laajakaistavaihtoehtoihisi tästä.Tutustu
Ota yhteyttä
Kimmo Pihlman
Puh: 0400454830
Vuokraovi.comin ilmoituksessa ei välttämättä ole kaikkia tietoja kohteesta. Varmista tiedot ilmoittajalta.
Ota yhteyttä
Kimmo Pihlman
Puh: 0400454830
Korvaa asunnon rahavakuus vuokratakauksella
Takaamon takauspalvelu on joustava tapa hoitaa vuokra-asunnon vakuus. Voit korvata rahavakuuden Takaamon
takausvakuutuksella.
Vakuuden määrä:
€
Vakuutuksen hinta:17,00 € / kk
Kuukausierään sisältyy takausvakuutusmaksu 0,75% vuokravakuuden määrästä sekä 2 euron tilinhoitomaksu.