KAMPANJA: Kaikkiin uusiin toukokuun aikana allekirjoitettaviin vuokrasopimuksiin kaksi viikkoa veloituksetonta asumisaikaa ja vakuus vain 350 €! Kampanja-sopimuksissa ensimmäinen mahdollinen irtisanomispäivä on 5 kk kuluttua sopimuksen alkamisesta.
As Oy Helsingin Yliskyläntie 2 on rauhallinen nelikerroksinen hissitalo vehreällä tontilla Laajasalon Yliskylässä. Talo on valmistunut vuonna 1996. Tämän kodin vierestä löytyvät peruspalvelut, hyvät kulkuyhteydet ja upeat merelliset ulkoilumaastot. Laajasalon ostoskeskus palveluineen sijaitsee aivan vieressä. Asukkaiden viihtyisyyttä lisää suojaisa sisäpiha, jossa on runsaasti tilaa lasten leikkeihin ja oleskeluun. Sujuvat kulkuyhteydet julkisella liikenteellä ja myös autopaikkoja vuokrattavissa. Vuokraan sisältyy DNAn 10M laajakaistayhteys. Ei erillistä vesimaksua. Toistaiseksi voimassa oleva vuokrasopimus. Lemmikit ovat sallittuja, tupakointi kielletty. Vuokralainen tekee oman sähkösopimuksen energiayhtiön kanssa ja sitoutuu ottamaan kotivakuutuksen.
Kiinnostuitko? Jätäthän meille hakemuksen, käsittelemme sen yhden arkipäivän kuluessa. Mikäli voimme tarjota asuntoa, lähetämme asuntotarjouksen sähköpostitse, jonka jälkeen asuntoon on mahdollisuus käydä tutustumassa.
Asiakas tekee sähkösopimuksen itse ja sitoutuu ottamaan kotivakuutuksen. Vesimaksu sisältyy vuokraan Huoneiston omistaa: KeskinäinenTyöeläkevakuutusyhtiöElo omaan / konserniyhtiönsä lukuun
Vuokraovi.comin ja Profinderin tarjoamaa alueen paikallistietoa. Palveluiden tiedot perustuvat Profinderin dataan eivätkä ole ilmoittajan toimittamaa sisältöä. Etäisyydet palveluihin on mitattu kartalla linnuntietä.
Tiedossa olevat palvelut:
Palvelut
expand_more
Sähkö
Laajakaista
Kodin tärkeimmät sopimukset kerralla kuntoon: sähkösopimus + laaja kotivakuutus.Katso tarjous
Unelmakotiin unelmanetti – nyt uusille liittymäasiakkaille mukaan vielä robotti-imuriTutustu