Ihana, tunnelmallinen ja valoisa asunto Mannerheimintien varrella.
Siistikuntoinen tunnelmallinen koti ihanalla vanhalla puulattialla. Asunnossa on käytännöllinen keittiö, tehoneliöinen tyylikäs kylpyhuone ja valoisat huoneet. Ikkunoiden suunta on itään.
Asunto sijaitsee loistavalla paikalla monipuolisten ulkoilumahdollisuuksien, palveluiden ja kulkuyhteyksien äärellä. Keskuspuisto aivan vieressä. Ratikka- ja bussiyhteydet Mannerheimintieltä muun muassa keskustaan aivan loistavat.
Laakso/Töölö on mielenkiintoinen ja suosittu alue, jossa on vanhaa tyylikkyyttä ja tunnelmaa.
Alue hurmaa monilla puistoillaan, joita ovat mm. Eläintarhan puisto, Talvipuutarha ja Sibeliuksen puisto ikonisen Sibelius-monumentin kera.
Alueella komeilee myös Olympiastadion, eikä unohtaa sovi Kisahallia, Uimastadionia, Eläintarhan urheilukenttää ja Soutustadionia. Keskuspuiston läheisyys lenkkipolkuineen on oiva lisä alueen viihtyisyyteen.
Hae tätä asuntoa kätevästi osoitteessa www.asuntohakemus.fi
Hakemus ei ole sitova. Alustava vuokralaisvalinta tehdään hakemusten perusteella. Asuntoa on mahdollista käydä katsomassa ennen lopullista vuokrauspäätöstä tai esittely voidaan järjestää myös videopuhelun välityksellä.
If you are interested, submit the application through www.asuntohakemus.fi