Vallilan Konepajan alueella sijaitseva As Oy Helsingin Aleksander on valmistunut syksyllä 2015. Tässä asunnossa nautit tasokkaasta varustetasosta sekä kantakaupunkiasumisen hyvistä palveluista ja kulkuyhteyksistä. Asunnossa parkettilattia, integroitu astianpesukone, keraaminen liesitaso, kalusteuuni, kaakeloidut wc/kylpyhuonetilat. Oma sauna ja koko huoneiston levyinen parveke, joka tuo lisätilaa ja avaruutta kotiin. Huoneistokohtainen irtaimistovarasto, ja lisäksi yhteistiloja mm. kaksi pesulaa ja kerhotila. Vuokraan sisältyy 10 M laajakaistayhteys. Huoneistokohtainen vesimaksu. Autopaikkoja vuokrattavissa varaustilanteen mukaan. Hissillä kodista suora yhteys autohalliin.
Toistaiseksi voimassa oleva vuokrasopimus. Vakuus yhden kuukauden vuokran suuruinen. Lemmikit sallittu, tupakointi kielletty huoneistoissa ja yleisissä tiloissa. Vuokralainen tekee oman sähkösopimuksen ja sitoutuu ottamaan kotivakuutuksen.
Kiinnostuitko? Jätäthän meille hakemuksen, käsittelemme sen yhden arkipäivän kuluessa. Mikäli voimme tarjota asuntoa, lähetämme asuntotarjouksen sähköpostitse, jonka jälkeen asuntoon on mahdollisuus käydä tutustumassa. Asuntohakemus ja muut vapaat kohteemme löydät osoitteesta www.kodisto.fi. Lisätiedot ja tiedustelut Newsec Asuntovuokraus, puh. 010 389 6040 tai tampere.asunnot@newsec.fi.
Vuokraovi.comin ja Profinderin tarjoamaa alueen paikallistietoa. Palveluiden tiedot perustuvat Profinderin dataan eivätkä ole ilmoittajan toimittamaa sisältöä. Etäisyydet palveluihin on mitattu kartalla linnuntietä.
Tiedossa olevat palvelut:
Palvelut
expand_more
Sähkö
Laajakaista
Kodin tärkeimmät sopimukset kerralla kuntoon: sähkösopimus + laaja kotivakuutus.Katso tarjous
Unelmakotiin unelmanetti – nyt uusille liittymäasiakkaille mukaan vielä robotti-imuriTutustu