KAMPANJATARJOUS:
Ensimmäisen kuukauden vuokra veloituksetta, kun sopimus alkaa viimeistään 30.6.! Mahdollisuus vuokrata asunto myös ilman vakuutta.
Muuttamaan vasta heinäkuussa? Nyt myös heinäkuussa alkavaan sopimukseen 300 € alennus ensimmäisestä vuokrasta.
Kampanjasopimukseen sitouduttava vähintään vuodeksi. Vakuudeton sopimus edellyttää puhtaita luottotietoja. Kampanjat koskevat vain uusia sopimuksia. Kampanjoita ei voi yhdistää toisiinsa tai muihin tarjouksiin.
Tarjoamme myös opiskelijoille oman edun, 5 % pysyvän alennuksen kuukausivuokrasta! Opiskelijakampanjan sopimukseen sitouduttava 31.5.2023 saakka.
Louhikatu 10 sijaitsee Kajaanin keskustassa monipuolisten palveluiden äärellä. Lisäksi harrastusmahdollisuudet sekä Kajaanin ammattikorkeakoulu kävelymatkan päässä. Lähikauppaan matkaa 150 m.
Hissillinen talo, joka on peruskorjattu vuonna 2014. Vuokrattavana asuntoja yksiöistä kolmioihin. Autopaikkoja vuokrattavissa erikseen.
Vuokrasopimukset tehdään toistaiseksi voimassaolevaksi, 1 kk irtisanomisaika. Vakuus 250 €, vesimaksu 19 €/hlö/kk. Tupakointi kielletty huoneistossa sekä yleisissä tiloissa. Lemmikit sallittu. Vuokralainen tekee oman sähkösopimuksen sekä sitoutuu ottamaan koti- ja vastuuvakuutuksen.
Kiinteistössä on alkamassa arvion mukaan kesä-heinäkuussa ikkunaremontti. Asunnossa voi asua korjaustöiden ajan. Arvio korjaustöiden kestosta on n. 1 kuukausi.
Kiinnostuitko? Jätäthän meille hakemuksen, käsittelemme sen yhden arkipäivän kuluessa. Mikäli voimme tarjota asuntoa, lähetämme asuntotarjouksen sähköpostitse, jonka jälkeen asuntoon on mahdollisuus käydä tutustumassa.
Lisätietoja asunnoista Kodisto Asuntovuokraus p. 010 389 6030 tai kuopio.asunnot@newsec.fi.