Laadukas, korkeatasoinen, kalustettu omakotitalo Kalajoen keskustassa. Vuokrataan lyhyt/pitkäaikaiseen käyttöön kalustettuna, hintaan sisältyy lämmitys, vesi, sähkö ja pihan hoito sekä siivous ja vuodevaatteiden vaihto (joka toinen viikko).
Kohde vapaana 1.9 alkaen
Kuukausi 2550 euroa. Minimi vuokrausaika on 1 kuukausi. Vuokravakuus asetetaan tapauskohtaisesti.
Huom! Asuntoja vuokrattavissa myös Oulainen/ Merijärvi alueilla, kalusteilla tai ilman, omakotitaloja ja saunallisia kaksioita.
Vuokraovi.comin ja Profinderin tarjoamaa alueen paikallistietoa. Palveluiden tiedot perustuvat Profinderin dataan eivätkä ole ilmoittajan toimittamaa sisältöä. Etäisyydet palveluihin on mitattu kartalla linnuntietä.
Tiedossa olevat palvelut:
Palvelut
expand_more
Sähkö
Laajakaista
Muuttaja, valitse Väreen vihreä sähkösopimus. Saat Kotipizzan kaupan päälle.Katso tarjous
Onko tulevan kotisi nettiasiat kunnossa? Tutustu laajakaistavaihtoehtoihisi tästä.Tutustu
Ota yhteyttä
Petteri Nummi
Puh: 0400648958
Vuokraovi.comin ilmoituksessa ei välttämättä ole kaikkia tietoja kohteesta. Varmista tiedot ilmoittajalta.
Ota yhteyttä
Petteri Nummi
Puh: 0400648958
Korvaa asunnon rahavakuus vuokratakauksella
Takaamon takauspalvelu on joustava tapa hoitaa vuokra-asunnon vakuus. Voit korvata rahavakuuden Takaamon
takausvakuutuksella.
Vakuuden määrä:
€
Vakuutuksen hinta:17,00 € / kk
Kuukausierään sisältyy takausvakuutusmaksu 0,75% vuokravakuuden määrästä sekä 2 euron tilinhoitomaksu.