Vuokrataan avara kolmio hyvältä paikalta Lahden Ankkurista!
Tämä Lumo-koti sijaitsee kävelymatkan päässä Lahden satamasta. Lähikauppa on vieressä ja alueella on upeat lenkkeilymahdollisuudet Vesijärven äärellä.
Kodissa on todella tilava ja avara pohjaratkaisu. U-mallinen keittiö on avoin suureen olohuoneeseen, jonka yhteydestä on kulku lasitetulle parvekkeelle. Keittiön varustukseen kuuluu arkea helpottava astianpesukone. Säilytystilaa löytyy reilusti makuuhuoneista ja eteisestä. Tilavaan kylpyhuoneeseen saat asennettua pyykinpesukoneen. Omassa saunassa rentoudut koska tahansa! Lattiamateriaalina on valkolakattu tammilaminaattilattia ja seinät ovat maalatut.
Huomioithan, että asunnossa on asuttu kuvien ottamisen jälkeen. Seinissä voi esiintyä normaaleja asumisen jälkiä. Kotia voi halutessaan maalata Lumo-värikartan sävyillä itse me tarjoamme maalit ja tarvikkeet.
Vuokraa tämäkin koti verkkokaupastamme!
-Proomukatu 1 -senioritalo-
Kaksi kahdeksankerroksista hissillistä kerrostaloa, joiden välissä on yhdyskäytävä. Talossa on maksuton pesutupa kuivaushuoneineen, saunatilat sekä ulkoiluvälinevarasto ja asuntokohtaiset irtainvarastot. Asukkaiden käytössä on kerhohuone, jossa asukkaat järjestävät monipuolista toimintaa ja yhdessäolohetkiä. Tässä Lumo-talossa on todella aktiivinen Lumo-tiimi, joka järjestää yhteistä tekemistä säännöllisesti. Ylimmässä kerroksessa on sauna-/takkatila näköaloineen, jota on mahdollisuus vuokrata yksityiskäyttöön.
-Lumo-asukkaana saat enemmän-
Lumo-vuokrakodit tarjoavat turvallista ja ympäristöystävällistä asumista sekä parhaita asumisen palveluita. Tämän talon asukkaana pääset nauttimaan muun muassa seuraavista Lumo-asukaseduista:
- Laajakaistayhteys ja sisustusmaalit sisältyvät vuokraan.
- Lemmikit ovat tervetulleita, ovathan ne perheenjäseniä.
- My Lumo -verkkopalvelu asukkaan apuna asumisen arjessa.
Lisää Lumo-asukasetuja: lumo.fi/edut