Tämä Lumo-koti sijaitsee noin kolmen kilometrin päässä Lahden keskustasta rauhallisella Tonttilan alueella. Kodissa on toimiva pohjaratkaisu ja se soveltuu hyvin pienelle perheelle tai tilaa rakastavalle pariskunnalle. Keittiöön mahtuu hyvin ruokapöytä. Eteisen yhteydessä on vaatehuone säilytystilaksi.
Asunnon lattiassa on muovimatto ja seinät ovat maalatut.
Seinissä voi esiintyä normaaleja asumisen jälkiä. Kotia voi halutessaan maalata Lumo-värikartan sävyillä itse me tarjoamme maalit ja tarvikkeet.
Vuokraa tämäkin koti verkkokaupastamme!
-Ristkarinkatu 2-
Kahdeksankerroksinen vuokrakerrostalo Lahden Tonttilassa. Tämän talon kaikissa asunnoissa on parvekkeet. Talossa on muun muassa kerhohuone. Maksuton yhteispesutupa on käytettävissä Aittapellonkatu 5:ssä.
-Lumo-asukkaana saat enemmän-
Lumo-vuokrakodit tarjoavat turvallista ja ympäristöystävällistä asumista sekä parhaita asumisen palveluita. Tämän talon asukkaana pääset nauttimaan muun muassa seuraavista Lumo-asukaseduista:
- Laajakaistayhteys ja sisustusmaalit sisältyvät vuokraan.
- Lemmikit ovat tervetulleita, ovathan ne perheenjäseniä.
- My Lumo -verkkopalvelu asukkaan apuna asumisen arjessa.
Tupakointi kielletty sisätiloissa. 31.1.2017 jälkeen valmistuneissa taloissa tupakointi on kielletty myös parvekkeilla. Parveke, Vaatehuone, Lämmin irtainvarasto, Kylpyhuone + WC, Henkilölukuun perustuva vesimaksu,
Vuokraovi.comin ja Profinderin tarjoamaa alueen paikallistietoa. Palveluiden tiedot perustuvat Profinderin dataan eivätkä ole ilmoittajan toimittamaa sisältöä. Etäisyydet palveluihin on mitattu kartalla linnuntietä.
Tiedossa olevat palvelut:
Palvelut
expand_more
Sähkö
Laajakaista
Kodin tärkeimmät sopimukset kerralla kuntoon: sähkösopimus + laaja kotivakuutus.Katso tarjous
Tähän osoitteeseen saatavilla Telian laajakaista ilman avausmaksua.Tarkasta hinta!