Alma Media voi tarjota sijaintiisi perustuen kohdennettua sisältöä, mainontaa ja säätietoja. Sijaintitiedot voidaan yhdistää palveluiden käytöstä kerättyihin tietoihin.
Johan Edward Paatelan suunnittelemassa vuonna 1913 valmistuneessa Asunto-osakeyhtiö Puolalassa upealla paikalla talon ylimmässä kerroksessa läpitalon asunto parvekkeella!
Huoneiston olohuoneessa alkovi, johon mahtuu 160 cm sänky. Keittiössä on myös pienempi alkovi, jota voisi käyttää esim. työtilana.
Keittiössä on uudehko jk/pk, keraaminen liesi. Asunnon keittiöstä myös kulku parvekkeelle, josta hienot näkymät yli talojen Logomon alueelle.
Pesuhuone on kaakeloitu ja sinne mahtuu pesukone.
HUOM! Jätä yhteystietosi oheisella yhteydenottolomakkeella niin ilmoitamme esittelyajan sinulle tekstiviestillä heti sen selvittyä. Mikäli esittelyaika on jo näkyvillä, esittelyyn ei tarvitse enää erikseen ilmoittautua.
Vuokralaisella on oltava kotivakuutus vastuuosineen, Tupakointi sisällä on kielletty, Lemmikit sopimuksen mukaan (lemmikit on mainittava hakemuksen lisätiedoissa).
Lisätietoja:
Vapaa 1.2.2021, toistaiseksi voimassa oleva vuokrasopimus, joka on mahdollista irtisanoa päättymään vuoden kuluttua sen alkamisesta, aikaisemmasta irtisanomisesta sopimussakko on yhden kuukauden vuokraa vastaava summa
Vuokraovi.comin ja Profinderin tarjoamaa alueen paikallistietoa. Palveluiden tiedot perustuvat Profinderin dataan eivätkä ole ilmoittajan toimittamaa sisältöä. Etäisyydet palveluihin on mitattu kartalla linnuntietä.