Kaikkiin uusiin toukokuun aikana allekirjoitettaviin vuokrasopimuksiin kaksi viikkoa veloituksetonta asumisaikaa ja vakuus vain 350 €! Tiskikone asennetaan, mikäli sitä ei jo ole asunnossa. Kampanja-sopimuksissa ensimmäinen mahdollinen irtisanomispäivä on 5 kk kuluttua sopimuksen alkamisesta.
Tämä vuonna 2005 valmistunut suosittu kohde sijaitsee Kartanonkosken vehreällä alueella. Alueella on hyvät palvelut ja kulkuyhteydet. Kauppakeskus Jumbo on aivan kävelymatkan päässä ja lentokentälle ajaa hetkessä. Alueelta löytyy myös päiväkoti ja kansainvälinenkoulu. Historiallinen Backaksen kartano ja upeat ulkoilumaastot ovat osa kaunista Kartanonkoskea ja tekevät alueesta vielä viihtyisämmän.
Ei erillistä vesimaksua. Vuokralainen tekee oman sähkösopimuksen energiayhtiön kanssa ja sitoutuu ottamaan kotivakuutuksen. Toistaiseksi voimassa oleva vuokrasopimus. Lemmikit on sallittu, ei tupakointia.
Kiinnostuitko? Jätäthän meille hakemuksen, käsittelemme sen yhden arkipäivän kuluessa. Mikäli voimme tarjota asuntoa, lähetämme asuntotarjouksen sähköpostitse, jonka jälkeen asuntoon on mahdollisuus käydä tutustumassa.
Asiakas tekee sähkösopimuksen itse ja sitoutuu ottamaan kotivakuutuksen. Vesimaksu sisältyy vuokraan Huoneiston omistaa: KeskinäinenTyöeläkevakuutusyhtiöElo omaan / konserniyhtiönsä lukuun
Vuokraovi.comin ja Profinderin tarjoamaa alueen paikallistietoa. Palveluiden tiedot perustuvat Profinderin dataan eivätkä ole ilmoittajan toimittamaa sisältöä. Etäisyydet palveluihin on mitattu kartalla linnuntietä.
Tiedossa olevat palvelut:
Palvelut
expand_more
Sähkö
Laajakaista
Kodin tärkeimmät sopimukset kerralla kuntoon: sähkösopimus + laaja kotivakuutus.Katso tarjous
Unelmakotiin unelmanetti – nyt uusille liittymäasiakkaille mukaan vielä robotti-imuriTutustu