Vantaan Neulansilmä sijaitsee Martinlaaksossa. Kaikki on lähellä, luonto, liikuntamahdollisuudet, kaupat ja hyvät liikenneyhteydet. Juna-asemalle 650m ja bussit kulkevat talon edestä.
Asuinhuoneissa tammiparketti. Keittiössä varusteena on induktiokeittotaso, erillisuuni, astianpesukone ja jääkaappipakastin. Kylpyhuoneet on laatoitettu, tilavaraus ja liitännät pyykinpesukoneelle. Lasitettu parveke antaa mukavasti lisätilaa.
Asukkaiden käytössä huoneistokohtaiset irtaimistovarastot, kaksi talosaunaa, kuivaushuoneet, lastenvaunu- ja ulkoiluvälinevarastot sekä oma pakettiautomaatti. Sisäpihalla kaunis ja suojaisa leikkipaikka lapsille.
Huoneistokohtainen vesimaksu 35 €/kk. Vuokralainen tekee oman sähkösopimuksen sekä sitoutuu ottamaan kotivakuutuksen.
Vapaana valoisa ja tyylikäs läpitalon huoneisto, jossa modernit pintamateriaalit. Tilava kylpyhuone sekä paljon säilytystilaa myös lapsiperheen vaatimuksiin. Lasitettu parveke sisäpihalle päin.
Vuokraovi.comin ja Profinderin tarjoamaa alueen paikallistietoa. Palveluiden tiedot perustuvat Profinderin dataan eivätkä ole ilmoittajan toimittamaa sisältöä. Etäisyydet palveluihin on mitattu kartalla linnuntietä.
Tiedossa olevat palvelut:
Palvelut
expand_more
Sähkö
Laajakaista
Muuttaja, valitse Väreen vihreä sähkösopimus. Saat Kotipizzan kaupan päälle.Katso tarjous
Onko tulevan kotisi nettiasiat kunnossa? Tutustu laajakaistavaihtoehtoihisi tästä.Tutustu