As Oy Vantaan Suitsu on valmistunut 10/2021 erinomaiselle Vantaan Veromiehen alueelle, Aviapoliksen kaupunginosaan. Kehä III ja Tuusulanväylä takaavat kattavat liikenneyhteydet. Kauppakeskus Jumbo ja Flamingo tarjoavat monipuoliset palvelut, niin arkeen kuin vapaa-ajan viettoon alle kilometrin päässä.
Asuinhuoneistojen lattiapinnat ovat laminaattia ja kylpyhuoneet laatoitettu. Keittiöiden varusteluun kuuluvat jääkaappipakastin, kalusteuuni, keraaminen keittotaso ja astianpesukone. Kylpyhuoneissa on liitännät ja tilavaraukset pyykinpesukoneelle sekä sähköinen mukavuuslattialämmitys. Kaksioista löytyvät lasitetut parvekkeet ja yksiöistä ranskalaiset parvekkeet.
Asukkaiden yhteiskäytössä olevia tiloja ovat irtaimisto-, ulkoiluväline- ja lastenvaunuvarastot sekä korttelin yhteiskäytössä oleva kerhohuone. Taloyhtiö on kokonaan savuton, tupakointi kielletty huoneistoissa, parvekkeilla ja yleisissä tiloissa. Lemmikit sallittu.
Vuokrasopimus tehdään toistaiseksi voimassa olevaksi, irtisanomisaika 1kk. Vakuus 1kk vuokraa vastaava. Vesimaksu 22€/hlö/kk. Vuokrasopimukseen sisältyy 10M internetyhteys. Asukas tekee sähkösopimuksen itse ja sitoutuu ottamaan laajan koti- ja vastuuvakuutuksen. Oikeudet muutoksiin pidätetään.
Kiinnostuitko? Jätäthän meille hakemuksen, käsittelemme sen yhden arkipäivän kuluessa. Mikäli voimme tarjota asuntoa, lähetämme asuntotarjouksen sähköpostitse, jonka jälkeen asuntoon on mahdollisuus käydä tutustumassa.
Vuokraovi.comin ja Profinderin tarjoamaa alueen paikallistietoa. Palveluiden tiedot perustuvat Profinderin dataan eivätkä ole ilmoittajan toimittamaa sisältöä. Etäisyydet palveluihin on mitattu kartalla linnuntietä.
Tiedossa olevat palvelut:
Palvelut
expand_more
Sähkö
Laajakaista
Muuttaja, valitse Väreen sähkösopimus. Saat Avainturva-vakuutuksen kaupan päälle.Katso tarjous
Onko tulevan kotisi nettiasiat kunnossa? Tutustu laajakaistavaihtoehtoihisi tästä.Tutustu