As Oy Hirninkuja 1 sijaitsee viihtyisällä ja rauhallisella Hiidenrannan asuinalueella Nummelassa. Lähistöltä löytyvät lähikauppa, päiväkoti, Hiidenrannan uimaranta sekä pieni venesatama järvellä viihtyville. Nummelan palvelut kauppoineen ja ravintoloineen ovat alle 10 minuutin automatkan päässä ja Helsinkiin hurautat täältä 40 minuutissa.
Kohteessa on vuokrattavana kaksioita ja kolmioita, joissa on toimivat pohjaratkaisut. Osassa asunnoista on parveke.
Vuokrasopimus tehdään toistaiseksi voimassa olevaksi. Vakuus 250€ (luottotietomerkinnät voivat vaikuttaa vakuuden suuruuteen). Vesimaksu 20€/hlö/kk. Vuokralainen tekee oman sähkösopimuksen ja sitoutuu ottamaan koti- ja vastuuvakuutuksen. Tupakointi kielletty huoneistoissa ja yleisissä tiloissa. Lemmikkieläimet sallittu. Kiinnostuitko? Jätäthän meille hakemuksen, käsittelemme sen yhden arkipäivän kuluessa. Mikäli voimme tarjota asuntoa, lähetämme asuntotarjouksen sähköpostitse, jonka jälkeen asuntoon on mahdollisuus käydä tutustumassa. Lisätietoja asunnoista Kodisto Asuntovuokraus p. 010 389 6049 tai asunnot@newsec.fi
Vuokraovi.comin ja Profinderin tarjoamaa alueen paikallistietoa. Palveluiden tiedot perustuvat Profinderin dataan eivätkä ole ilmoittajan toimittamaa sisältöä. Etäisyydet palveluihin on mitattu kartalla linnuntietä.
Tiedossa olevat palvelut:
Palvelut
expand_more
Sähkö
Laajakaista
Muuttaja, valitse Väreen vihreä sähkösopimus. Saat Kotipizzan kaupan päälle.Katso tarjous
Onko tulevan kotisi nettiasiat kunnossa? Tutustu laajakaistavaihtoehtoihisi tästä.Tutustu