Keskustassa postiaukion laidalla vuokrattavana siisti tilava kaksio. Tämä asunto sijaitsee hyvällä paikalla, Rautatieasema vieressä ja lyhyt matka ydinkeskustaan. Hyvät kulkuyhteydet mm. Kontinkankaalla sijaitseviin oppilaitoksiin.
Tämä asunto sijaitsee hissitalon 2 / 6.kerroksessa. Huoneiston lattiat ovat laminaattia ja seinät tapettia. Taloyhtiössä on tehty putkiremontti 2016, jolloin pesuhuone on laitettu uusiksi. Asunnossa tilava vaatehuone, ja kaksi ranskalaista parveketta. Tiedustele autopaikka mahdollisuutta.
Vuokraan sisältyy lämmitys. Taloyhtiössä hyvät yhteiset tilat: pesutupa, sauna, ulkoiluvälinevarasto ym.
-Vuokra 640€/kk
-Vakuus 640€
-Vesimaksuennakko 21€/kk/hlö
-sisältää lämmityksen
-Vuokralainen ottaa oman kotivakuutuksen ja tekee käyttösähkösopimuksen
-Edellytetään puhtaat luottotiedot
Tämä viihtyisä koti on vapaa vuokrattavaksi 1.6. alkaen. Soita arkisin klo 9-16.30
Vuokraovi.comin ja Profinderin tarjoamaa alueen paikallistietoa. Palveluiden tiedot perustuvat Profinderin dataan eivätkä ole ilmoittajan toimittamaa sisältöä. Etäisyydet palveluihin on mitattu kartalla linnuntietä.
Tiedossa olevat palvelut:
Palvelut
expand_more
Sähkö
Laajakaista
Muuttaja, valitse Väreen sähkösopimus. Saat Avainturva-vakuutuksen ja Väppi-äpin kaupan päälle.Tutustu!
Onko tulevan kotisi nettiasiat kunnossa? Tutustu laajakaistavaihtoehtoihisi tästä.Tutustu!