Fiksupohjainen kaksio isolla, yli viisi metrisellä terassiparvekkeella! Makuuhuoneessa ja eteisessä on paljon säilytystilaa. Makuuhuone on reilun kokoinen. Sinne mahtuu parisänky ja molemmille omat yöpöydät. Olohuoneen yhteydessä iso, koko huoneiston levyinen terassiparveke rauhallisen sisäpihan suuntaan. Kylpyhuone on remontoitu vastikään ja sen yhteydestä löytyy oma sauna.
Keittiöstä löytyy uusi EPOQ-astianpesukone ja induktioliesi uuneineen.
Lähikauppa löytyy asuntoa vastapäätä ja vierestä löytyy myös pieni apteekki. Mellunmäen metrolle kävelet viidessä minuutissa. Kohteesta on loistavat bussiyhteydet. Myllypuron Metropolialle pyöräilymatka, metrolla pääsee 5 minuutissa.
Vuokraovi.comin ja Profinderin tarjoamaa alueen paikallistietoa. Palveluiden tiedot perustuvat Profinderin dataan eivätkä ole ilmoittajan toimittamaa sisältöä. Etäisyydet palveluihin on mitattu kartalla linnuntietä.
Tiedossa olevat palvelut:
Palvelut
expand_more
Sähkö
Laajakaista
Muuttaja, valitse Väreen sähkösopimus. Saat Avainturva-vakuutuksen ja Väppi-äpin kaupan päälle.Tutustu!
Onko tulevan kotisi nettiasiat kunnossa? Tutustu laajakaistavaihtoehtoihisi tästä.Tutustu!
Ota yhteyttä
S. Helena
Vuokraovi.comin ilmoituksessa ei välttämättä ole kaikkia tietoja kohteesta. Varmista tiedot ilmoittajalta.
Ota yhteyttä
S. Helena
Korvaa asunnon rahavakuus vuokratakauksella
Vuokraovi.com takauspalvelu on joustava tapa hoitaa vuokra-asunnon vakuus. Voit korvata rahavakuuden Vuokraovi.comin takausvakuutuksella.
Vakuuden määrä
€
Vakuutuksen hinta
14,00 € / kk
Takausvakuutusmaksun kuukausierä on 1% vuokravakuuden määrästä