Vuokrataan valoisa ensimmäisen kerroksen yksiö Hermannin trendikkäällä alueelta!
Tämä Lumo-vuokrakoti sijaitsee aivan paraatipaikalla, vain pienen bussi- tai metromatkan päässä ydinkeskustasta. Helsingin keskustassa olet vaivattomasti noin kymmenessä minuutissa! Hermannin alue on rauhallinen ja uusi, mutta keskellä keskeisimpiä kulkureittejä. Löydät myös mukavia lenkkeilyalueita aivan vierestäsi, sillä Kalasataman ja Arabian rantamaisemat ovat vain pienen kävelymatkan päässä. Kauppakeskus REDI sijaitsee vain kävelymatkan päässä!
Lattiassa on kaunis tammensävyinen laminaattilattia ja seinät ovat maalatut. Kodissa on avara ja toimiva pohjaratkaisu. Keittiö on avoin olohuoneeseen, mikä tuo tilan tuntua. Keittiön varustukseen kuuluu astianpesukone, joka helpottaa mukavasti arkea. Kylpyhuoneeseen saat asennettua pyykinpesukoneen. Lasitettu parveke toimii lisähuoneena aina pitkälle syksyyn. Ikkunoissa on sälekaihtimet.
Vuokraa tämäkin koti verkkokaupastamme!
-Plazankuja 5-
Hermannissa hyvällä paikalla ja loistavien kulkuyhteyksien kainalossa on ryhdikkäitä ja moderneja kerrostaloja. Talo sijaitsee aivan paraatipaikalla, vain pienen bussi- tai metromatkan päässä ydinkeskustasta. Helsingin keskustassa olet vaivattomasti noin kymmenessä minuutissa! Hermannin alue on rauhallinen ja uusi, mutta keskellä keskeisimpiä kulkureittejä. Löydät myös mukavia lenkkeilyalueita aivan vierestäsi, sillä Kalasataman ja Arabian rantamaisemat ovat vain pienen kävelymatkan päässä.
Pihalla on leikkipaikka ja oleskelualue asukkaiden yhteiseen ajanviettoon. Asukkaiden yhteisessä käytössä on pesutupa kuivaushuoneineen, kerhohuone, talosauna sekä kuntosali. Autopaikkoja on sekä hallissa että sähköpisteellisinä avopaikkoina.
-Lumo-asukkaana saat enemmän-
Lumo-vuokrakodit tarjoavat turvallista ja ympäristöystävällistä asumista sekä parhaat asumisen palvelut.
Saat Lumo-palvelut ja Lumo-asukkaan edut käyttöösi My Lumo -palvelun kautta. Tutustu tarkemmin: lumo.fi/palvelut