Vuokrataan kolmio Jyväskylän keskustassa!
Kaupungin ydinkeskustassa ylimmän kerroksen vaaleasävyinen koti, jossa on ikkunanäkymät Kilpisenkadulle. Asunnossa on maalatut seinät ja tammensävyiset laminaatit.
Pienemmässä makuuhuoneessa on muutama vaatekaappi sekä käynti lasitetulle parvekkeelle. Suuremmassa makuuhuoneessa on reilummin kaappitilaa. Eteisessä on naulakon lisäksi vielä kaappi.
Keittiön varustetasoon kuuluu jääkaappipakastin, liesikupu ja tilavaraus astianpesukoneelle. Ruokapöydän voi laittaa keittiön yhteyteen. Keittiö ja ruokailutila on erotettu kevyellä tilanjakajalla. Olohuoneeseen mahtuu helposti kaikki tarpeellinen ja tila onkin helposti sisustettavissa muotonsa vuoksi.
Seinissä voi esiintyä normaaleja asumisen jälkiä. Kotia voi halutessaan maalata Lumo-värikartan sävyillä itse me tarjoamme maalit ja tarvikkeet.
Vuokraa tämäkin koti verkkokaupastamme!
-Kilpisenkatu 16 -
Ydinkeskustassa sijaitseva kuusikerroksinen talo Jyväskylässä. Talossa on yhteensä 36 kotia kaksioista neliöihin. Talossa on lämmin autohalli, josta asukkaat voivat erikseen vuokrata autopaikan.
Tämä Lumo-talo sijaitsee aivan keskustan monipuolisten palveluiden äärellä, tästä ei voi sijainti enää parantua! Löydät lähistöltä mm. päiväkodin, koulut, erilaisia ravintoloita, elokuvateatterin, puistoalueita, ruokakauppoja ja monia muita palveluita!
-Lumo-asukkaana saat enemmän-
Lumo-vuokrakodit tarjoavat turvallista ja ympäristöystävällistä asumista sekä parhaat asumisen palvelut.
Saat Lumo-palvelut ja Lumo-asukkaan edut käyttöösi My Lumo -palvelun kautta. Tutustu tarkemmin: lumo.fi/palvelut