Vuokrataan kaunis ja valoisa kaksio upealla sijainnilla Anttilanmäellä
Tämä Lumo-koti sijaitsee Matkakeskuksen välittömässä läheisyydessä. Vihdinkadulta on lyhyt matka niin keskustaan kuin Launeen marketeille ja tässä pärjää mainiosti ilman autoakin; Vihdinkatu 4 talon pihassa on Lumo -yhteiskäyttöauto.
Pohjaratkaisultaan käytännöllinen koti pariskunnalle tai tilaa rakastavalle sinkulle! Lattiassa on harmaan sävyinen laminaattilattia ja seinät ovat maalatut. Tilavalle lasitetulle parvekkeelle sopii hyvin kalusteita. Kokkailut onnistuu kompaktin kokoisessa keittiössä. Varustukseen kuuluva astianpesukone tuo ripauksen arjen luksusta.
Säilytystilaa löytyy mukavasti ja kaikissa ikkunoissa on sälekaihtimet. Tyylikkäästi laatoitetussa kylpyhuoneessa on kaunis valaistus ja mahdollisuus pyykinpesukoneelle. D-rapussa on myös asukkaiden käytössä ilmainen pesutupa ja kuivaushuone.
Vuokraa tämäkin koti verkkokaupastamme!
Kahdessa hissillisessä talossa on yhteensä 66 viihtyisää Lumo-vuokrakotia. Tasokkaasta yksiöstä, kaksiosta tai kolmioista on helppo muokata itselle sopiva koti, avarien pohjaratkaisujen ja tyylikkäiden sisustuspintojen ansiosta. Asuntojen värimaailma on vaalea, lattialaminaatit ovat tammen tai harmaan sävyiset ja kylpyhuoneiden laatat ovat raikkaan valkoisia tai vaalean harmaita. Tässä talossa asuntojen kylpyhuoneiden seiniin (sisä- ja ulkopuolelle) asukkaat eivät saa poraten kiinnittää mitään. Tarra-/imukuppikiinnitteiset kylpyhuonehyllyt ja -koukut on sallittu. Kaikissa asunnoissa on valoisat lasitetut parvekkeet ja alimmissa kerroksissa on terassi. Isoimmissa asunnoissa on sauna.
Asukkaiden yhteiskäytössä on pesula, talosauna ja monipuoliset varastotilat. Autopaikkoja on yhteensä 100, joista 60 katospaikkoja.
Lumo-asukkaana saat enemmän
Lumo-vuokrakodit tarjoavat turvallista ja ympäristöystävällistä asumista sekä parhaat asumisen palvelut. Saat Lumo-palvelut ja Lumo-asukkaan edut käyttöösi My Lumo -palvelun kautta. Tutustu tarkemmin: lumo.fi/palvelut