Vuokrataan valoisa ja avara kolmio Oulun Kaakkurista!
Tämä Lumo-vuokrakoti sijaitsee Kaakkurissa, noin 8 kilometrin päässä Oulun keskustasta. Kaakkurista löydät kaikki tarvitsemasi palvelut kuten ruokakaupat, koulut ja terveysaseman. Aluetta ympäröivät vehreät maastot.
Asunnon seinät ovat maalipinnalla ja kodin lattioita koristaa kaunis, vaalea valkokuultolakattu laminaattilattia.
Kodissa on selkeä ja käytännöllinen pohjaratkaisu, joka soveltuu isommankin perheen käyttöön tai miksei vaikka kimppa-asujillekin. Avara tupakeittiöratkaisu on tätä päivää ja tekee vaapa-ajan viettämisestä perheen ja ystävien kanssa helppoa.Kodista löytyy reilusti säilytyskaappeja niin makuuhuoneista kuin eteisestä. Kodin kruunavat oma parveke ja sauna, johon pääsee mukavasti luonnonvaloa leveästä ikkunasta.
Vuokraa tämäkin koti verkkokaupastamme!
-Sulkakuja 1-
Nelikerroksinen hissillinen kerrostalokohde sijaitsee uudella Kaakkurin alueella, kävelymatkan päässä Kaakkurin koulusta. Lapsille on hyvät leikkipaikat, pihapiiri on viihtyisä. Kohde soveltuu myös liikuntarajoitteisille.
Yhteistiloissa on saunaosasto, maksuton pyykkitupa, kuivaushuoneet ja kerhohuone. Kaikki huoneistot ovat parvekkeellisia, osa myös lasitettu.
-Lumo-asukkaana saat enemmän-
Lumo-vuokrakodit tarjoavat turvallista ja ympäristöystävällistä asumista sekä parhaat asumisen palvelut.
Saat Lumo-palvelut ja Lumo-asukkaan edut käyttöösi My Lumo -palvelun kautta. Tutustu tarkemmin: lumo.fi/palvelut