Asunto sijaitsee taloyhtiön 2. kerroksessa. Asunnossa on kaksi makuuhuonetta, keittiö ja ruokailutila sekä tilava eteinen ja kylpyhuone. Asunnossa ei ole parveketta, mutta ruokailutilan ja toisen makuuhuoneen ikkunoista avautuvat näkymät järvelle. Valoisa läpitalon huoneisto hyvällä sijainnilla!
Asunto vapautuu uudelle vuokralaiselle 1.6.2025. Taloyhtiössä peritään vesiennakkoa, joka on tällä hetkellä 12 euroa/hlö/kk. Vesi tasataan vuosittain todellisen kulutuksen mukaan. Vuokralainen tekee oman sähkösopimuksen ja ottaa kotivakuutuksen, luottotiedot tarkistetaan. Taloyhtiön autopaikat jonotusperiaatteella, mutta tällä hetkellä yhtään paikkaa ei ole talossa vapaana ja jonottajiakin on useampia. Vuokravakuus 1 kk:n vuokra.
Yhteydenotot pääasiassa viestilomakkeen kautta lyhyen kertomuksen kera vuokralaisehdokkaasta. Sovitaan sitten mahdollisesta näytöstä! Palvelemme vuokra-asioissa myös puhelimitse arkisin klo 9-16.
Vuokraovi.comin ja Profinderin tarjoamaa alueen paikallistietoa. Palveluiden tiedot perustuvat Profinderin dataan eivätkä ole ilmoittajan toimittamaa sisältöä. Etäisyydet palveluihin on mitattu kartalla linnuntietä.
Tiedossa olevat palvelut:
Palvelut
expand_more
Sähkö
Laajakaista
Muuttaja, valitse Väreen sähkösopimus. Saat Avainturva-vakuutuksen ja Väppi-äpin kaupan päälle.Tutustu!
Onko tulevan kotisi nettiasiat kunnossa? Tutustu laajakaistavaihtoehtoihisi tästä.Tutustu!
Ota yhteyttä
NelliLaurio
Puh: 0440576914 Lkv Hannu Naukkarinen Oy
Olavinkatu 31, 57130 SAVONLINNA
Puh:
0440576914