Tässä hissitalon viidennen kerroksen kodissa on laadukkaat materiaalit, mm. laminaattilattiat, astianpesukone ja lasitettu parveke. Laatoitetussa kylpyhuoneessa lattialämmitys sekä pesukoneliitäntä. Lemmikit on sallittu.
Kysy vuokrattavista autopaikoista lisää välittäjältä!
Yleisissä asunnonhakuun liittyvissä kysymyksissä voitte olla yhteydessä myös asiakaspalveluumme, p. 030 609 5555.
Asunto Oy Vantaan Spinelli oli yksi vuoden 2015 asuntomessujen helmistä.
Kaikissa huoneistoissa toimivat pohjaratkaisut, laminaattilattiat ja terassit/parvekkeet. Spinelli on ensimmäinen täysin avaimeton asuinkerrostalo! Asukkaille jaetaan kulkutunnisteet, joihin ohjemoidaan pääsyoikeudet omiin asuntoihin sekä yhteisiin yleisiin tiloihin. Kivistöön on avautunut kauppakeskus Kivis, josta löytyy mm. useita kauppoja, kuntosali sekä ravintoloita ja kahviloita.
Ålandsbankenin asuntorahasto omistaa tässä taloyhtiössä asuntoja, ei koko taloyhtiötä. Asuntorahaston omistamat asunnot ovat uusia tai uudehkoja ja laadultaan korkeatasoisia. Materiaalivalinnat ovat keskimääräistä vuokra-asuntokantaa laadukkaampia. Asunnot sijaitsevat asunto-osakeyhtiöissä, joissa pääosa asukkaista on asunnon omistajia.