Kun vuokraat tämän kodin, sopimus on toistaiseksi voimassa oleva vuokrasopimus, jossa minimiasumisaika on vain 6 kk.
When you rent this home, the contract is an open-ended lease with a minimum stay of only 6 months.
Vuokrataan neliö Pakkalasta
Asunto sopii täydellisesti lapsiperheelle tai kimppa-asujille. Asunnossa on muovimatto ja maalatut seinät. Lasitettu parveke tuo yhden ylimääräisen huoneen asuntoon, aina aikaisesta keväästä pitkälle syksyyn.
Asunnosta löytyy liitännät astian- ja pyykinpesukoneelle.
Jumbon kattavat palvelut sijaitsevat aivan vieressä ja keskeinen sijainti pääkaupunkiseudulla takaa hyvät kulkuyhteydet joka suuntaan. Tästä kodista pääsee vaivattomasti myös lentokentälle. Lenkkipolut löytyvät lähistöltä esimerkiksi Haltialan tilan vehreiltä mailta.
Vuokraa tämäkin koti verkkokaupastamme!
-Lautamiehentie 4-
Kolmesta 5-6-kerroksisesta talosta koostuva kerrostaloyhtiö Pakkalan länsilaidalla.
Taloissa on maksuttomat pesutuvat kuivaushuoneineen sekä pyörävarasto.
Tämä Lumo-koti sijaitsee kauppakeskus Jumbon vieressä, joten kattavat palvelut ovat vain kävelymatkan päässä. Bussilinjat kulkevat aivan kivenheiton päässä kotioveltasi, joten liikkuminen on tästä kodista todella helppoa! Keskeinen sijainti pääkaupunkiseudulla takaa hyvät kulkuyhteydet joka suuntaan. Tästä kodista pääsee vaivattomasti myös lentokentälle. Alueella on myös hyvät ulkoilumahdollisuudet. Lenkkipolut löytyvät lähistöltä esimerkiksi Haltialan tilan vehreiltä mailta.
-Lumo-asukkaana saat enemmän-
Lumo-vuokrakodit tarjoavat turvallista ja ympäristöystävällistä asumista sekä parhaat asumisen palvelut.
Saat Lumo-palvelut ja Lumo-asukkaan edut käyttöösi My Lumo -palvelun kautta. Tutustu tarkemmin: lumo.fi/palvelut